Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zeptejte se na co chcete - 

 

 já na co chci odpovím!!!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

facebook

(Jaroslav Slavík, 31. 3. 2010 0:22)

máme FACEBOOK: Domovník Slavík
prosí přihlašte se a můžeme komunikovat tam, je to populárnější než www.

Budu se těšit J.Slavík

:-)

(Míra, 27. 3. 2010 19:01)

Ahoj. Takže to tady funguje! To jsem rád. Myslím si,že je to super. Díky mockrát za odpověď. Ani jsem v ní nedoufal. Chápu,že nemůže být čas na vše. Čekat na odpověď mi ani nevadilo. Trefil ses úplně přesně. Bydlím v "C". Je mi úplně jasné,že je to o lidech. Pokud někdo na chodbě,nebo na schránkach rozleje kafe,tak by si to mohl utřít. O psích exkrementech a vaiglech za domem vedle dětského hřiště (pod určitým oknem) se nemá ani cenu zmiňovat. Za toto město ani úklidová firma nemůže. Ani jsem si tady nechtěl stěžovat. Asi by to nemělo ani cenu. Spíš jsem myslel,že to tady budou lidé číst a třeba se trochu zamyslí nad svým jednáním. Vím,že nic jiného s tím nejde dělat. Ještě jednou mockrát děkuji za reakci a odpověd. Měj se fajn.

úklid/neúklid

(Jaroslav Slavík, 27. 3. 2010 16:57)

Zdravím Tě Míro, omlouvám se za tak dlouhé čekání na odpověď. Měl jsem vyřizování a nezbylo času na stránky, vím, není to omluva, ale snad se to dá pochopit. Co se týká úklidu, firma uklizí každý týden většinou ve středu. Podepisujeme jim úklid, ale vím o čem mluvíš. Nevím o jaký vchod se jedná, ale co se týče 'C' je to den po úklidu v takovém stavu jako by se tu snad ani neuklízelo. Je to o lidech a jak jsme se už přesvědčili, nic jim pořádek a ohleduplnost neříká. Napiš mi prosím vchod a já si ohlídám úklid a podívám se na to. Ještě jednou se omlouvám za zdržení. Jaroslav Slavík

:.-(

(Mira, 19. 3. 2010 15:43)

Takže nefunguje! Tak jako úklid,pořádek,ohleduplnost a slušnost lidí v "našem domě".

:-(

(Míra, 11. 3. 2010 20:57)

Funguje to tu vůbec ještě???

reakce

(Míra, 10. 3. 2010 13:21)

Že existují tyto stránky,jsem se dozvěděl až teď z nástěnky,ale to je zřejmě má chyba. Ale...v novinkách jsem se dozvěděl,že problém s úklidem je vyřešen k 1.11.09. Teď je březen a na chotbách to nevypadá,že by zde nějaká firma fungovala. Je opět nějaký problém,nebo je to jen můj pocit? Díky.

Sklep

(Jitka Matoušková, 24. 1. 2010 14:45)

Dnes jsem šla po delší době do sklepa(1.patro) a co jsem tam viděla je neuvěřitelné! Nějaký bordel v rohu asi po jídle, rozdupané pečivo, harda, pixla od nějakého džusu a spousta potípaných vajglů rozhazených po sklepě a rozcvrnkaných do kójí. Dostanou se tam jen nájemníci a úklidovka. Tak by mě zajímalo, jestli ten bordel po sobě někdo uklidí a kdo nás to chtěl podpálit. Jestli vážený spolubidlící neumí pít a netrefil dveře po cestě domů, tak ať propříště vynechá alkohol, a když už se neudrží,tak ať čelí následkům a uklidí po sobě!!!

Úklid

(Jitka Matoušková, 8. 10. 2009 19:06)

Opět je v SIPu započítaný úklid a to se město dušovalo minulý měsíc, že tam byl započten omylem a za rok ho vrátí. Tohle mě už vážně sere!!!Dělají si z nás akorát prdel.
Dotaz nemám,je mi jasný,že to nikdo z nás nevyřeši,jen jsem straště naštvaná!!!!!!!!!!!!!!!

Zájem o Internet

(Jaroslav Slavík, 6. 4. 2009 10:11)

Jelikož byl zájem o internet cca 2%, nebude podnět předán městu, tudíž se žádný zřizovatel vybírat nebude.

Internet

(Petr Spál, 5. 4. 2009 16:10)

rád bych se zeptal jak dopadla anketa ohledne internetu co vysela na nastence?